Edilkamin-cz » Obchodní politika

OBCHODNÍ POLITIKA

 

EDILKAMIN zajišťuje prodej a distribuci svých produktů výhradně prostřednictvím svých autorizovaných prodejcůkteří využívají internetu jako reklamního a marketingového nástroje.
EDILKAMIN autorizovaní prodejci jsou pečlivě vybíráni a průběžně procházejí aktuálními školeními na nové proukty. Tito autorizovaní prodejci nabízejí koncovým zákazníkům maximálně kvalifikovanou, včasnou a komplexní pomoc, jak ve fázi nákupu nového produktu, tak při instalaci a uvedení výrobku do provozu.
Tito samí autorizovaní prodejci řeší se svými koncovými zákazníky vady či problémy jak v záruční době tak i mimo ni.
EDILKAMIN nechce využívat internetu a internetových E-shopů jako hlavního distribučního kanálu při prodeji svých výrobků  a vyzývá dealery k tomu, aby upustili od prosazování produktů Edilkamin na internetu v E-shopech, a to zejména firmami, které nejsou odborně a technicky způsobilé poskytovat kompletní technicko-informační servis a tento sortimet je mimo jejich oblast působnosti.
EDILKAMIN chce využívat pouze ty prodejce, kteří jsou schopni zákazníkovi poskytnout náležitý technicko-informační servis a jsou na dostatečně vysoké odborné výši, aby byli schopni se o zákazníka a jeho výrobek kompletně postarat.

Edilkamin důrazně vyzývá spotřebitele, aby si dávali velký pozor při nákupu výrobků prostřednictvím E-shopů, zejména pokud tito prodejci nabízejí produkty za podezřele výhodné ceny v E-shopech na internetu, protože by se mohlo stát, že  tito prodejci nebudou schopni poskytnout zákazníkům potřebný technicko-informační servis, zejména pokud firma nabízející toto zboží prostřednictvím E-shopu má své sídlo či místo podnikání daleko od místa instalace.
Edilkamin doporučuje spotřebitelům, aby tyto výrobky nakupovali od sobě nejbližšího prodejce a tím se vyhnuli problémům při řešení nestandardních situací. Toto zejména platí pro peletové výrobky!

Kontrola kotlů v domácnostech

Zákon č. 201/2012 Sb., o ochraně ovzduší, nařizuje, že provozovatel spalovacího stacionárního zdroje na pevná paliva (kamna s teplovodním výměníkem, kotel a krbová vložka s teplovodním výměníkem) o tepelném příkonu od 10 do 300 kW včetně, který je napojen na teplovodní soustavu ústředního vytápění, má povinnost zajistit jednou za dva roky provedení kontroly technického stavu a provozu zdroje přičemž první kontrola musí být provedena nejpozději do 31. prosince 2016.
Více informací zde.


Ceník Edilkamin 2019
v doporučených prodejních
cenách ke stažení.Katalog výrobků Edilkamin
pro rok 2017 ke stažení.
Katalog novinek Edilkamin
pro rok 2018 ke stažení.


Energetické štítky ke stažení

Technologie produktů EdilKamin

www.edilkamin-servis.cz, Facebook: @Edilkaminservis obchodní odd. 606 647 414, 606 267 616