Edilkamin-cz » Vložky na pelety

Vložky na pelety

tlačítka - tlačítko krbové vložky.png (normální)tlačítka - tlačítko technologie air.png (normální)


Krbové teplovzdušné vložky na pelety 6mm. Nahrazují staré krbové vložky a poskytují nové funkce.
Vložky na pelety EDILKAMIN jsou vhodné pro zabudování do jakékoliv ohniště jsou vybavené pokročilými technologiemi pro výjimečný výkon, poskytují ještě větší funkčnost starého krbu.
Jsou k dispozici dvě varianty:
VVP spalinové plyny jsou odváděny pomocí ventilátoru
SCN spalinové plyny jsou odváděny podtlakem v komíně.
Obě varianty vložek na pelety EDILKAMIN produkují teplo sáláním přes sklo a vyrábí horký vzduch:
VVP horký vzduch lze odvádět do sousedních místností.
SCN horký vzduch je ventilován čelní stranou do místnosti.

Idropellbox

Krbová vložka EdilKamin Idropellbox je vložka s teplovodním výměníkem. Princip této vložky spočívá v ohřevu vody ve výměníku určené k vytápění objektu, odkud je pomocí čerpadla odváděna do jednotlivých radiátorů v celém domě. Výkon do výměníku je 12,6kw a do prostoru je maximálně 3,1kw.

Inpellet 49

Krbová vložka EdilKamin Inpellet 49 je vložka teplovzdušná. Princip této vložky spočívá v ohřevu vzduchu proudícího teplovzdušným výměníkem , který je součástí topeniště. Výkon do prostoru je maximálně 6,5kw.

Inpellet 54

Krbová vložka EdilKamin Inpellet 54 je vložka teplovzdušná. Princip této vložky spočívá v ohřevu vzduchu proudícího teplovzdušným výměníkem , který je součástí topeniště. Výkon do prostoru je maximálně 8kw.

Pellbox SCF

Vložky na pelety - Pellbox scf.jpg (normální)

Krbová vložka EdilKamin Pellbox SCF je vložka teplovzdušná. Princip této vložky spočívá v ohřevu vzduchu proudícího teplovzdušným výměníkem , který je součástí topeniště. Výkon do prostoru je maximálně 10kw. U této vložky je možné odvést část horkého vzduchu do sousední místnosti.

Pellet blok

Krbová vložka EdilKamin Pellet blok je vložka teplovzdušná. Princip této vložky spočívá v ohřevu vzduchu proudícího teplovzdušným výměníkem , který je součástí topeniště. Výkon do prostoru je maximálně 15kw. Je možné odvádět až 100% teplého vzduchu do sousední místnosti.

Pellinsert 54

Vložky na pelety - Pellinsert 54.jpg (normální)

Krbová vložka EdilKamin Pellinsert 54 je vložka teplovzdušná. Princip této vložky spočívá v ohřevu vzduchu proudícího teplovzdušným výměníkem , který je součástí topeniště. Výkon do prostoru je maximálně 8kw.

Kontrola kotlů v domácnostech

Zákon č. 201/2012 Sb., o ochraně ovzduší, nařizuje, že provozovatel spalovacího stacionárního zdroje na pevná paliva (kamna s teplovodním výměníkem, kotel a krbová vložka s teplovodním výměníkem) o tepelném příkonu od 10 do 300 kW včetně, který je napojen na teplovodní soustavu ústředního vytápění, má povinnost zajistit jednou za dva roky provedení kontroly technického stavu a provozu zdroje přičemž první kontrola musí být provedena nejpozději do 31. prosince 2016.
Více informací zde.


Ceník Edilkamin 2019
v doporučených prodejních
cenách ke stažení.Katalog výrobků Edilkamin
pro rok 2017 ke stažení.
Katalog novinek Edilkamin
pro rok 2018 ke stažení.


Energetické štítky ke stažení

Technologie produktů EdilKamin

www.edilkamin-servis.cz, Facebook: @Edilkaminservis obchodní odd. 606 647 414, 606 267 616